+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Bazény a koupaliště v okolí - Pytloun Grand Hotel Imperial

 • Centrum Babylon

  Centrum Babylon

  Nitranská 1, Liberec, 46012

  (ve vzdálenosti 0,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Největší krytý zábavní komplex v České republice a unikátní aquapark s možností celodenního pobytu - soustava bazénů, tobogany a další vodní atrakce, sauny, masáže, parní lázně, vířivky, jeskyně, akvária, palmy, venkovní terasy, originální interiery, Lunapark, Bowling, Casino, diskotéka, nákupní městečko s více jak 60 malebnými obchůdky, gastronomické provozy, prostory pro kongresovou a firemní turistiku, masáže, solárium, kadeřnictví, aerobik a jiné.
 • Koupaliště Vápenka

  Koupaliště Vápenka

  Ještědská 522/22, Liberec, 46001

  (ve vzdálenosti 1,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště se nachází v Liberci - Hanychově, nedaleko tramvajové trati ve směru z centra na Ještěd. Pro návštěvníky jsou k dispozici travnaté odpočinkové plochy, dětské hřiště, brouzdaliště, občerstvení a hlavní bazén o rozměrech 50×25 metrů. Koupaliště je bez plavčíka a zdravotníka. K dispozici je místnost první pomoci, sprchy, převlékárny a WC.

  Otevírací doba dle počasí od 14.6 - 31.8. denně 10.00 - 18.30

  Vstupné Dospělí 65 Kč/den Děti 6-15 let 35 Kč/den

 • Plavecký bazén Liberec

  Plavecký bazén Liberec

  Tržní nám. 1338, Liberec, 46001

  (ve vzdálenosti 1,4 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Plavecké bazény, 107 m tobogán, vířivky, páry, sauny, wellness centrum, aerobic, spinning, výuka plavání a potápění, plavání batolat. Centrum pro aktivní formu odpočinku. Občerstvení, parkování u objektu, poloha nedaleko centra města.
 • Vodní nádrž Harcov (Liberecká přehrada)

  Vodní nádrž Harcov (Liberecká přehrada)

  Liberec, 46001

  (ve vzdálenosti 1,7 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Vodní nádrž Harcov neboli Liberecká přehrada leží nedaleko centra města, obklopená z jedné strany lesem a z druhé klidnou vilovou čtvrtí. Slouží tak obyvatelům Liberce a návštěvníkům nejen ke koupání, ale také procházkám a relaxaci. Jediná rozlehlejší pláž leží na pravém břehu, v blízkosti hráze a nabízí všechny základní služby. Mimojiné WC, sprchy, hřiště na plážový volejbal, občerstvení, restaurace s kratou terasou atd. Pláž je travnatá a písčitá se středně strmým břehem (se zvýšenou opatrností vhodný i pro děti).

 • Koupaliště Sluníčko

  Koupaliště Sluníčko

  Dřevařská 308, Liberec, 46311

  (ve vzdálenosti 4,1 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště se nachází v Liberci - Vratislavicích, nedaleko tramvajové trati Liberec - Jablonec nad Nisou. Návštěvníkům je k dispozici plavecký bazén, neplavecký bazén, minigolf a další služby, včetně travnaté odpočinkové plochy ke slunění.
 • Vodní nádrž Fojtka

  Vodní nádrž Fojtka

  Mníšek, 46322

  (ve vzdálenosti 6,9 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přehrada Fojtka na potoce stejného jména v povodí Lužické Nisy byla vybudována v letech 1904 až 1906. Důvodem ke stavbě přehrady byly časté přívaly velkých vod z potoka Fojtky. V další řadě se počítalo s rekreačním využitím nádrže. Stavba započala dne 11. května 1904. Vodoprávní kolaudace byla provedena v červenci 1906. Vodní dílo v současné době provozuje společnost Povodí Labe a.s. Přehradní hráz je gravitační, zděná z lomového kamene a má obloukový půdorys. Hráz má v koruně délku 146 metrů, šířku 4,5 metrů a dosahuje výšky 16 metrů. Vodní nádrž zaujímá plochu 7 ha.

 • Koupaliště Hoření Paseky

  Koupaliště Hoření Paseky

  Světlá pod Ještědem, 46351

  (ve vzdálenosti 7,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní areál koupaliště nabízí návštěvníkům travnaté odpočinkové plochy s výhledem na Máchův kraj a České středohoří. Bazén má rozměry cca 40*25 metrů a maximální hloubku 3 metry. K dispozici je nezbytné sociální zařízení (WC, sprchy, převlékárny) a občerstvení je možné v blízkém motorestu.
 • Vodní nádrž Mšeno (Jablonecká přehrada)

  Vodní nádrž Mšeno (Jablonecká přehrada)

  Jablonec nad Nisou, 46604

  (ve vzdálenosti 9,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Vodní nádrž Mšeno je největší městskou vodní plochou ve Střední Evropě a v současnosti slouží především k rekreaci. Pláže jsou písčité a travnaté a vstup do vody v závislosti na konkrétní lokalitě mírný až velmi prudký. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kurty na plážový volejbal, dětské koutky a betonová hřiště na fotbal, tenis či basketbal (vše zdarma), množství stánků s občerstvením i několik restaurací. Za nepříznivého počasí mohou návštěvníci využít také městskou sportovní halu, přilehlý plavecký bazén, tenisovou halu či squashové kurty.Okolí přehrady je ideální pro cykloturistiku i pěší výlety (naučná stezka), samotnou vodní plochu využívají i sportovní rybáři.
 • Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

  Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

  Sv. Čecha 4204, Jablonec nad Nisou, 46601

  (ve vzdálenosti 9,6 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  25 m bazén s párou, saunou a množstvím vodních atrakcí jako například dětským bazénem, dravou řekou, vlnobitím, tobogány, občerstvením přístupným přímo od bazénů a v neposlední řadě bezbariérovým vstupem a zázemím pro vozíčkáře
 • Koupaliště Hodkovice nad Mohelkou

  Koupaliště Hodkovice nad Mohelkou

  Hodkovice nad Mohelkou, 46342

  (ve vzdálenosti 10,8 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště má rozměry 50x30 metrů. Jsou zde hřiště, volejbalové a nohejbalové kurty a dětské brouzdaliště. Odpočívat a opalovat se můžete na travnaté pláži.
 • Koupaliště Lučany nad Nisou

  Koupaliště Lučany nad Nisou

  Lučany nad Nisou, 46871

  (ve vzdálenosti 11,6 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je situováno v okrajové části obce v přírodním prostředí nedaleko lesa. Od konečné zastávky MHD č.4 v Lučanech je to 15 min. pěšky směrem na pilu (Jizerská dřevařská společnost) nebo polní cestou od zastávky MHD 200 m po hlavní zpět na Jablonec a pak doprava za prodejnou potravin Linda). Slunění je možné na travnatých plochách a dřevěných platech, v blízkosti lze i parkovat. Bazén má rozměry cca 50*25 metrů a hloubkou až 4 metry. K dispozici jsou sociální zařízení, převlékárny i občerstvení.
 • Koupaliště Český Dub

  Koupaliště Český Dub

  U koupaliště 160, Český Dub, 46343

  (ve vzdálenosti 12,6 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště v Českém Dubu se nachází nedaleko za městem. U areálu autokempu Dubenka v Českém Dubu. Jedná se o koupaliště ve volné přírodě s travnatou pláží. Z vybavenosti je k dispozici restaurace, WC a sprchy. Voda bývá podle údajů z minulých let z pohledu hygienické služby vhodná ke koupání celou sezónu.
 • Koupaliště Frýdštejn

  Koupaliště Frýdštejn

  Frýdštejn, 46832

  (ve vzdálenosti 14,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je situováno na okraji obce v přírodním prostředí v blízkosti lesa. Plochy ke slunění jsou travnaté. V areálu je také možnost parkování. Bazén má rozměry 25*12 metrů a hloubku 1,2 až 3 metry. K dispozici je také dětský bazén , kurty nebo hřiště na plážový volejbal, dále WC, sprchy, převlékárny atd.
 • Koupaliště Huť

  Koupaliště Huť

  Pěnčín, 46826

  (ve vzdálenosti 15,1 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Huť je název části obce Pěnčín na Jablonecku, na jižních svzích Černostudničního hřebene. Koupaliště se nachází v centru obce, je obklopeno travnatými plochami. V areálu je k dispozici dětský bazén, možnost parkování.

  Vybavenost Občerstvení - ano Hygienické zařízení – ano Sportovní plochy – ano

 • Koupaliště Hejnice

  Koupaliště Hejnice

  Hejnice, 46362

  (ve vzdálenosti 15,7 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Velké koupaliště (cca 70*30 m, hloubka max. 2 m) s betonovým dnem a travnatými či písčitými plážemi. Pro děti je určen menší a mělčí bazén, který zahrnuje i dětský koutek. Dále jsou k dispozici sprchy, převlékárny, víceúčelová hřiště a stánek s občerstvením.
 • Hamerský rybník

  Hamerský rybník

  Hamr na Jezeře, 47128

  (ve vzdálenosti 16,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Hamerský rybník slouží k rybolovu a k rekreačním účelům. Na jeho březích naleznete koupaliště a kemp se sociálním zařízením, sprchami s teplou i studenou vodou, restauraci a stánky s občerstvením. Koupaliště disponuje 400 metrů dlouhou písčitou pláží, 100 metrů dlouhou travnatou pláží, půjčovnou loděk, lehátek, slunečníků a dětským hřištěm.

  Rybník vznikl v 16.století. Celková vodní plocha zaujímá přibližně 56 ha a je ponořen do rozsáhlých lesních porostů bývalého vojenského prostoru. Hráz rybníka je osázená staletými košatými lipami. Oblast je mimořádně příznivá pro vyznavače cyklistiky.

 • Koupaliště Raspenava

  Koupaliště Raspenava

  Raspenava, 46361

  (ve vzdálenosti 16,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Umělá nádrž s betonovým dnem má rozměry cca 50*25 metrů a hloubku až 3 metry a nachází se na severním okraji Raspenavy. Plochy pro opalování jsou travnaté. Areál je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, které můžou využít menší dětský bazén, dětský koutek, skluzavku apod. Aktivním návštěvníkům jsou k dispozici tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis nebo přímo sportovní hala. Koupaliště je vybaveno sociálním zařízením, sprchami, kabinkami na převlečení, restaurací i stánkem s občerstvením.
 • Žlutá plovárna

  Žlutá plovárna

  Malá Skála, 46831

  (ve vzdálenosti 17,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Sportovní areál v srdci Českého ráje na Malé Skále. Půjčovna kanoí a raftů, půjčovna horských kol, splutí řeky s instruktorem, půjčovna sportovního vybavení a her, zajištění instruktorů pro horolezení a slaňování. Ideální koupání s travnatou pláží, občerstvení, beach volejbal, volejbal a nohejbal, stolní tenis, kuželky, příjemná hudba, příjemná obsluha, příjemně strávený den!
 • Vodní nádrž Horka

  Vodní nádrž Horka

  Stráž pod Ralskem, 47127

  (ve vzdálenosti 18,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Nádrž se nachází na řece Ploučnici. Výška hráze dosahuje 6 metrů a vodní rozloha je téměř 70 ha. Horka se nachází v těsné blízkosti obce Stáž pod Ralskem a je využívána k rekreaci, ale především k vodnímu lyžování. Nachází se zde unikátní vlek na vodní lyže, který si můžete sami ozkoušet.
 • Koupaliště Tanvald

  Koupaliště Tanvald

  Tanvald, 46841

  (ve vzdálenosti 18,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště se nachází na kraji města Tanvald v přírodním prostředí. Ke slunění lze využívat travnaté plochy. Parkování umožněno na ploše u areálu koupaliště bez poplatku. K dispozici jsou sociální zařízení, stánek s občerstvením i sportovní plochy (víceúčelové pískové hřiště).

  Vybavenost Občerstvení Sociální zařízení Sportovní plochy

  Otevírací doba za hezkého počasí denně od 10.00 – 19.00

  Vstupné Dospělí 25 Kč Děti 13 kč

 • Přírodní koupaliště Hrádek

  Přírodní koupaliště Hrádek

  Srch, 80695

  (ve vzdálenosti 19,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  U Hrádku na Pardubicku najdete jedno z nejlepších míst ke koupání v regionu. Jde o zatopený pískový lom, který nabízí velmi čistou vodu a úzké pláže oddělené zelení.
 • Koupaliště Kristýna

  Koupaliště Kristýna

  Hrádek nad Nisou, 46334

  (ve vzdálenosti 19,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Rekreační a sportovní areál v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy. Podmínky pro koupání, surfování i provozování dalších vodních sportů. Na své si zde přijdou i rybáři.

  Vybavenost Občerstvení: ano – restaurace, stánky Hygienické zařízení: ano – sprchy, WC, převlékárny Plavčík, zdravotník: ne

 • Koupaliště Jablonné v Podještědí

  Koupaliště Jablonné v Podještědí

  Jablonné v Podještědí, Jablonné v Podještědí, 47125

  (ve vzdálenosti 20,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní betonové koupaliště s písčitou i travnatou pláží je umístěné na okraji města Jablonné v Podještědí v areálu autocampu.

  Autocamp tvoří ucelený komplex ze sociálním zařízením,sportoviště: hřiště na plážový volejbal,na minofotbal,minigolf,stolní tenis,dále je pro návštěvníky přístupná kuchyňka,společenská místnost. V objektu je restaurace a občerstvovací stánky.

  Letní sezóna trvá od 1.6. do 15.9.

 • Koupaliště Železný Brod

  Koupaliště Železný Brod

  Nábřeží Obránců míru, Železný Brod, 46822

  (ve vzdálenosti 20,6 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště s rozměry 50 x 25 m a 20 x 12 m najdete na východním okraji Železného Brodu, na pravém břehu Jizery. Velký bazén disponuje 117 metrů dlohým tobogánem, pláže jsou travnaté, k dispozici je prostorné parkoviště, sociální zařízení i stánek s občerstvením.

  Vybavenost hřiště, volejbal, nohejbal, stolní tenis, dětský koutek s bazénkem.

  Otevírací doba Koupaliště je otevřeno v letní sezóně za příznivého počasí denně od 10.00 do 19.00.

 • Přírodní koupaliště Nové Město pod Smrkem

  Přírodní koupaliště Nové Město pod Smrkem

  Palackého 280, Nové Město pod Smrkem, 46365

  (ve vzdálenosti 22,6 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Nové Město pod Smrkem se nachází v turisticky atraktivní oblasti Jizerských hor. Přírodní koupaliště leží na okraji města. V areálu je možnost ubytováním v chatkách.

  Vybavenost Občerstvení: ano - restaurace Hygienické zařízení: ano - WC Plavčík, zdravotník: ne Ubytování: ano, v chatkách

 • Koupaliště Heřmanice v Podještědí

  Koupaliště Heřmanice v Podještědí

  Jablonné v Podještědí, 47125

  (ve vzdálenosti 23,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Umělé koupaliště v centru Heřmanic nabízí návštěvníkům velký bazén o rozměrech 100*50 metrů a hloubce až 3 metry. K dispozci jsou též tenisové kurty, víceúčelová hřiště, stolní tenis, skokanský můstek a sprchy. Pláže v okolí bazénu jsou travnaté. V případě nehody je možné využít místnost první pomoci.
 • Koupaliště Kacanovy

  Koupaliště Kacanovy

  Kacanovy, 82439

  (ve vzdálenosti 24,7 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Plavecký bazén v areálu tábořiště s částí určenou pro neplavce. U bazénu je dětské brouzdaliště a venkovní sprchy. Dále je v areálu volejbalové hřiště, betonový stůl na stolní tenis a stolní fotbal. Míče a různé sportovní náčiní lze za poplatek zapůjčit ve stánku s občerstvením. Koupaliště Kacanovy leží přímo v srdci Českého ráje. Okolí je vhodné zejména pro pěší výlety a cykloturistiku.
 • Přírodní koupaliště Sedmihorky

  Přírodní koupaliště Sedmihorky

  Karlovice, 51262

  (ve vzdálenosti 24,8 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Dvou-hektarový rybník Bažantník s čistou vodou poskytuje široké možnosti rekreace. Pláže jsou písčito-travnaté a vstup do vody na hlavní pláži mírný, vhodný i pro děti. V areálu přilehlého autokempu naleznete asfaltové hřiště na volejbal a nohejbal, 3 pingpongové betonové stoly a hřiště na minigolf. Dále je k dispozici pojištěná úschovna kol a půjčovna kol a základního sportovního nářadí. Samozřejmostí je kompletní sociální zařízení (pouze pro návštěvníky z kempu).

  POZOR - od 11.7.2007 až do odvolání platí ZÁKAZ KOUPÁNÍ

 • Koupaliště Mimoň

  Koupaliště Mimoň

  Kosovo pole č.p. 666, Mimoň, 47124

  (ve vzdálenosti 25,1 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště bazénového typu – betonová nádrž o rozloze 5820m2 s písčitým dnem a hloubkou v rozmezí 0,30-2,00m, s dětským brouzdalištěm, napouštěna pitnou vodou z vlastního vrtu. Písečné a travnaté pláže, k dispozici hřiště pro plážový volejbal.

  Vybavenost Restaurace umývárny sprchy WC převlékárny

  Zdroj: KHS Liberec

   

 • Koupaliště Dolní Bukovina

  Koupaliště Dolní Bukovina

  Horní Bukovina, 82583

  (ve vzdálenosti 25,4 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno v údolní nivě potoka Zábrdky. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěné vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Na ploše kolem koupaliště lze tábořit. K dispozici je také hřiště na plážový volejbal.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka

 • Koupaliště OÚ

  Koupaliště OÚ

  Horní Bukovina, 82583

  (ve vzdálenosti 25,4 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště
 • Koupaliště Harrachov

  Koupaliště Harrachov

  Harrachov, 51246

  (ve vzdálenosti 27,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Harrachovské koupaliště se nachází v lokalitě Zákoutí v blízkosti tenisových kurtů. Po 10 letech byl obnoven nátěr betonové vany ze zelenošedivé barvy na barvu světlemodrou. Bazén má rozměry cca 40*25 metrů. V areálu koupaliště se dále nachází betonové stoly na stolní tenis a kuželky, minigolf.
 • Koupaliště Klášter Hradiště nad Jizerou

  Koupaliště Klášter Hradiště nad Jizerou

  Klášter Hradiště nad Jizerou, 29415

  (ve vzdálenosti 27,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno v údolní nivě potoka Zábrdky. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěné vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Na ploše kolem koupaliště lze tábořit. V areálu je kdispozici také hřiště na fotbal a tenisové kurty

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka

 • Koupaliště Jablonec nad Jizerou

  Koupaliště Jablonec nad Jizerou

  Jablonec nad Jizerou, 51243

  (ve vzdálenosti 27,1 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště se nachází ve sportovním areálu Pilišťata a je vybaveno veškerým nezbytným zařízením - WC, sprchy, převlékárny, bufet atd. Plavecký bazén má rozměry 50*25 metrů a hloubku 2 metry, okolní pláže jsou travnaté. K dispozici je též dětské koupaliště se skluzavkou. Parkoviště je vzdáleno cca 160 m.
 • Harkány

  Harkány

  Harrachov, 51246

  (ve vzdálenosti 27,8 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

 • Komárovský rybník

  Komárovský rybník

  Kněžmost, 29402

  (ve vzdálenosti 28,8 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Rybník byl dříve spíše rybářským centrem, dnes však už slouží více jako rekreační centrum západní části Českého ráje. Jeho písčité dno a dobrý přístup do vody jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Romantický obraz dokreslují pískovcové skály a jehličnaté lesy. K dispozici je několik pláží a návštěvníci jistě ocení nádherné okolí s terénem vhodným pro turistiku a cykloturistiku.

  Budete-li se někdy nalézat v oblasti Českého ráje, zkuste si udělat trochu času navíc a do svého harmonogramu zařadit i návštěvu Komárovského rybníka. Ten má písčité dno, proto je koupání v něm velmi příjemné, na rozdíl od rybníků, jejichž dno je pokryto blátem. Rybník je dobře přístupný a jeho okrajové části jsou vhodné i pro děti a neplavce. Okolí rybníka je velmi pěkné a určitě zde strávíte nejednu příjemnou chvíli při odpočinku od každodenních starostí. Dostupné autem po celý rok
 • Koupaliště Zákupy

  Koupaliště Zákupy

  Zákupy, Zákupy, 47123

  (ve vzdálenosti 29,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Vstup do vody je možný po celém obvodu koupaliště. Pro neplavce a malé děti je nejlepší pozvolný přístup z písečné pláže. Chatky s vlastním sprchovým koutem a WC. Restaurace s celodenním provozem. V páte a sobotu otevřená diskotéka. Možnost ubytování i ve vlastních stanech a karavanech. Mezi atrakce koupaliště patří 9m vysoký a 95m dlouhý tobogán. Pro menší a méně odvážné je zde skluzavka. Dále je zde možnost zapůjčení šlapacího kola, loďky nebo horských kol.
 • Koupaliště Kněžmost

  Koupaliště Kněžmost

  Sokolská 219, Kněžmost, 29402

  (ve vzdálenosti 30,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Nově vybudované koupaliště o rozměrech 25 × 10m s kruhovým vstupem s vodním hřibem se nachází v blízkosti základní školy. V areálu najdete travnatou plochu k opalování, hřiště k aktivnímu odpočinku, tenisové kurty pro milovníky sportu a možnost občerstvení. Hloubka bazénu je 1,35 až 1,65m. Čistotu vody zajišťuje filtr s automatickým dávkováním chemikálií. K dispozici je dále brouzdaliště s masážní tryskou, sociální zařízení a převlékárna. Teplota vody se pohybuje v rozmezí 18-25°C podle počasí.
 • Koupaliště Bakov nad Jizerou

  Koupaliště Bakov nad Jizerou

  Čechova ul., Bakov nad Jizerou, 29401

  (ve vzdálenosti 31,8 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní vodní nádrž o rozloze 1.5 ha se nachází na okraji města. Koupaliště je součástí rekreačního areálu s chatami, které v současné době nejsou v provozu. Pláž je travnatá, vstupy do vody jsou po schodech. K dispozici sociální zařízení a občerstvení.
 • Koupaliště Košťálov

  Koupaliště Košťálov

  Košťálov, 51202

  (ve vzdálenosti 32,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Bazén s kvalitní vodou na okraji obce, pod zaniklým hradem Košťál. Celý areál je nově zrekonstruován. Koupaliště má dětskou vodní skluzavku a 3m skokanské prkno. V areálu je zatravněné volejbalové hřiště, dětské houpačky, společ. ohniště. Občerstvení je možné si zakoupit v kiosku. Pro karavany jsou vybudovány elektropřípojky. Možnost stanování.
 • Koupaliště Sloup v Čechách

  Koupaliště Sloup v Čechách

  Sloup v Čechách, 47152

  (ve vzdálenosti 32,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní koupaliště s písčitou pláží - možnost vypůjčení lodiček - sportovní rybolov - nádherná okolní příroda V obci se nachází známý skalní hrad Sloup, romantické Lesní divadlo nebo Samuelova jeskyně.
 • Chalupa u Hrušků Křížlice v Krkonoších u Horních Vítkovic

  Chalupa u Hrušků Křížlice v Krkonoších u Horních Vítkovic

  Křížlice 83, Jestřabí v Krkonoších, 51401

  (ve vzdálenosti 32,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Chalupa s výhledem na Žalý se nachází v horské vesnici Křížlice v Krkonoších č.p.83. (www.mapy.cz) obec Jestřabí v Krkonoších. K dispozici Vám jsou dva nové velké podkrovní apartmány. Oba jsou čtyřlůžkové , z toho každý s možností přistýlky. Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyň a koupelnu. Jsou vytápěny krbovými kamny. Při větším počtu osob, je k dispozici ještě pokoj s čtyřmi lůžky, který je vytápěn elektrickým topením. K příjemnému posezení Vám poslouží sklípek v přízemí. Do apartmánů vede zvláštní vchod. Parkování a příjezd: Parkování v zimních měsících 80 m od chalupy (při kalamitě doporučujeme s sebou sněhové řetězy), v letních měsících přímo u chalupy. V zimě lyžování , v létě cykloturistika a pěší turistika, 3 km přírodní koupaliště. V létě je možno u chalupy grilovat nebo hrát stolní tenis. Z chalupy můžete vyrazit na běžkách a po necelém 1 km se napojit na běžecké tratě v okolí Vítkovic a s dobrou dostupností hřebenů – Zlaté návrší apod. Lyžařské středisko i s večerním lyžováním Aldrov (vzdálenost 2,5 km, 10 minut autem) má čtyř sedačkovou lanovku, vleky Jizerka a Vurmovka, které jsou pravidelně udržovány a popřípadě uměle zasněžovány. Je zde i půjčovna lyží, lyžařská škola, restaurace a bufety. Bližší informace na www.skialdrov.cz. Lyžařské středisko Medvědín na Horních Mísečkách je vzdáleno 10 km, Rokytnice nad Jizerou 9 km, a Benecko naproti přes údolí. Jilemnice je vzdálena 5 km - obchodní střediska, krytý bazén, muzea apod. V obci Křížlice je velmi útulná restaurace s celoročním provozem a příjemnými cenami (cca 800m).
 • Ski areál V Popelkách

  Ski areál V Popelkách

  V Popelkách, Lomnice nad Popelkou, 51251

  (ve vzdálenosti 33,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Kompletní areál pro klasické lyžování v Lomnici nad Popelkou. K hlavním zařízením a zároveň nejdůležitější kulise areálu "V Popelkách" patří skokanské můstky K6, K13, K27, K43 a K70. Z areálu vybíhají standardní běžecké tratě v délkách 2, 3, 4 a 5 km, které jsou v zimním období pravidelně udržovány. Tyto tratě se prolínají s turistickou lyžařskou magistrálou Kozákov – Tábor – Klepanda – Nová Paka. Informace může podávat i informační středisko Města Lomnice nad Popelkou.
 • Městské koupaliště Sobotka

  Městské koupaliště Sobotka

  Sobotka, 50743

  (ve vzdálenosti 33,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Městské koupaliště v Sobotce se nachází cca 1 km severně od centra města a cca 0,5 km od zámečku Humprecht. Venkovní koupaliště má travnaté pláže a je vybaveno brouzdalištěm, dětským koutkem, kurty, stolním tenisem a dalšími službami. Rozměr bazénu je 60 x 40 metrů s hloubkou od 1,2 do 4 metrů. Trvalá přítomnost plavčíka. V provozu od května do srpna. Občerstvení, úschovna kol, půjčovna sportovních potřeb, dvojí vybudované ohniště s posezením.

 • Koupaliště Bělá pod Bezdězem

  Koupaliště Bělá pod Bezdězem

  Bělá pod Bezdězem, 29421

  (ve vzdálenosti 33,4 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města Bělá pod Bezdězem. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou z Bělského potoka. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů a písčitou pláž. Pro děti je připraven menší bazének a dětský koutek, ke sportovnímu vybavení patří antukový kurt, hřiště na plážový volejbal a streetball.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka

 • Přírodní koupaliště Varnsdorf

  Přírodní koupaliště Varnsdorf

  Varnsdorf, 40747

  (ve vzdálenosti 33,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Pěkné přírodní koupaliště v lese za městem s travnatými a písečnými plážemi a pozvolným vstupem do vody. Na plážích jsou kolotoče a prolézačky pro děti. V okolí jsou k dispozici mnohá ubytovací zařízení s potřebným zázemím, které mohou využít i návštěvníci koupaliště (restaurace, stánek s občerstvením, sociální zařízení, hřiště na volejbal...)
 • Máchovo jezero - pláž pod Borným

  Máchovo jezero - pláž pod Borným

  Doksy, 47201

  (ve vzdálenosti 34,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Pláž pod Borným je nejklidnější ze tří hlavních pláží na Máchově jezeře. Přesto nabízí solidní služby a zázemí. Plochy ke slunění jsou písečné s možností úkrytu ve stínu borového lesa. Vystup do vody je spíše mírný.

  Vybavenost půjčovna kol, windsurfingů, šlapadel, stánky, rychlé občerstvení, restaurace s terasou a barem, otevřený gril, sprchy, WC, šatny

  Otevírací doba Květen-září, denně

  Vstupné (včetně zapůjčení lehátka a slunečníku) Dospělí 20 Kč/den Děti 15 Kč/den

 • Máchovo jezero

  Máchovo jezero

  Doksy, 47201

  (ve vzdálenosti 34,6 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Máchovo jezero se nachází v nadmořské výšce 275 metrů u města Doksy v okrese Česká Lípa. Založil jej v roce 1366 císař Karel IV. Vodní plocha má rozlohu přes 280 hektarů, hráz je 9 metrů široká a 130 metrů dlouhá a zadržuje 5,5 milionu kubíků vody. Pláže Máchova jezera využívá v letních měsících tisíce rekreantů. Zájmu se těší také projížďky výletními loděmi, velký tobogán, bungee jumping z výšky až 50 metrů a další atrakce. Toto nejznámější středisko vodních sportů v severních Čechách je vyhledávané také i pro své pro čisté ovzduší.

  Ke koupání můžete využít tyto lokality: • Pláž DoksyPláž Staré SplavyPláž pod Borným

 • Koupaliště Lomnice nad Popelkou

  Koupaliště Lomnice nad Popelkou

  U Obory 1055, Lomnice nad Popelkou, 51251

  (ve vzdálenosti 34,8 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno v lokalitě Obora, nedaleko nádraží v Lomnici nad Popelkou. Uprostřed bazénu je ostrůvek. Koupání je na vlastní nebezpečí. V areálu je sociální zařízení, převlékárny, a také možnost občerstvení. Koupaliště je plněno pitnou vodou. Pro aktivní návštěvníky je připraveno víceúčelové hřiště a minigolf. Koupaliště je otevřeno v závislosti na počasí od května do října.
 • Máchovo jezero - pláž Staré Splavy

  Máchovo jezero - pláž Staré Splavy

  Doksy, 47163

  (ve vzdálenosti 35,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Pláž ve Starých Splavech je orientována na jihovýchod a tudíž velmi slunečná. Je oblíbená mezi všemi věkovými kategoriemi. V areálu (zpoplatněný vstup) nejdete různá sportoviště (hřiště na nohejbal, volejbal, plážový volejbal...), minigolf, pingpongové stoly a mnoho vodních atrakcí (skluzavky, plovoucí bazén, vodní trampolíny apod.). K dispozici je také půjčovna lodiček a šlapadel. Dlouhá pláž je písčitá, s mírným vstupem do vody.

  Vybavenost restaurace, rychlé občerstvení, stánky sprchy, šatny - převlékárny, WC

  Otevírací doba denně 8.00-18.00

  Vstupné (celodenní, zahrnuje veškeré atrakce i lehátka se slunečníky) Dospělí 100 Kč Děti do 12 let 80 Kč Důchodci 50 Kč

 • Máchovo jezero - pláž Doksy

  Máchovo jezero - pláž Doksy

  Doksy, 47201

  (ve vzdálenosti 35,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Pláž v Doksech (včetně pláže na Klůčkui) je největší a nejnavštěvovanější lokalitou na březích Máchova jezera. Dlouhé písečné pláže s mírným vstupem do vody jsou ideální i pro rodiny s dětmi. V areálu s placeným vstupem je veškerá vybavenost, přítomni jsou plavčíci i zdravotníci. Doksy jsou také známé jako beachvolleybalové středisko. K dispozici jsou i vodní skluzavky a tobogán.

  Pláže, včetně lodní dopravy, půjčovny lodiček, vodních šlapadel a jiného sportovního materiálu, obhospodařuje REGIO Máchova kraje, a.s.

  Vybavenost restaurace, rychlé občerstvení, stánky,sprchy, šatny - převlékárny, WC

  Vstupné Dospělí 40 Kč/den Děti do 15 let, důchodci 20 Kč/den Při zákazu koupání jednotné vstupné 20 Kč/den

 • Koupaliště Nový Bor

  Koupaliště Nový Bor

  Nový Bor, 47301

  (ve vzdálenosti 35,6 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště bazénového typu - betonová nádrž s písčitou a travnatou pláží. K dispozici je skluzavka, hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště atd. Vybavení sestává z restaurace , umývárny, sprchy, WC, převlékárny. Asi 50 m od areálu se nachází sportovní hala s umělou lezeckou stěnou. Okolí je vhodné pro pěší i cykloturistiku nebo houbaření.

 • Plavecký bazén a letní koupaliště Jilemnice

  Plavecký bazén a letní koupaliště Jilemnice

  Tyršovo nám., Jilemnice, 51401

  (ve vzdálenosti 36,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Sportovní centrum v Jilemnici nabízí svým návštěvníkům krytý plavecký bazén 25m se 4 plaveckými drahami a dětský bazének s vodním chrličem. V budově se také nachází sauna, spinning centrum a kadeřnictví. V letních měsících je v klidné části města poblíž lesa provozováno přírodní koupaliště s bazénem o velikosti 62x23 metrů, jehož dno i břehy jsou betonové. Přilehlá louka nabízí možnost odpočinku či sportovních aktivit jako: fotbalu (jsou zde umístěny branky) či volejbalu a minigolfové hřiště. Pro děti jsou tu houpačky.
 • Koupaliště Dolní Bousov

  Koupaliště Dolní Bousov

  Dolní Bousov, 29404

  (ve vzdálenosti 36,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Pláže jsou travnaté, vstup do vody mírný. Pro děti i dospělé je k dispozici skluzavka a skákací prkno.

  Vybavenost občerstvení, hygienické zařízení

 • Plavecký bazén ŽŠ Sever

  Plavecký bazén ŽŠ Sever

  Školní 2520, Česká Lípa, 47001

  (ve vzdálenosti 36,9 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Plavecký bazén u ZŠ Sever je nově rekonstruovaný objekt sloužící jako "náhradní" plavecké zařízení místo městského plaveckého areálu, který je až do konce roku 2007 v rekonstrukci.

  Svým návštěvníkům nabízí pouze bazén 25×12,5 m, bez dalších služeb.

  Otevírací doba po, út, st 12:30 - 20:00 čt 14:30 - 20:00 pá 12:30 - 20:00 so, ne 10:00 - 20:00

  Vstupné dospělí, studenti, důchodci - 40 Kč/hod děti - 20 Kč/hod

 • Rybník Oborský

  Rybník Oborský

  Jinolice, 82184

  (ve vzdálenosti 36,9 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Více než 11 hektarový rybník je největším z celé soustavy Jinolických rybníků na severovýchodním okraji Prachovských skal. Na jeho březích se nachází několik písčitých a travnatých pláží. Poskytované služby jsou spojené s přilehlým veřejným tábořištěm a autokempem. Patří mezi ně půjčovna loděk a sportovního vybavení (včetně kol), restaurace, stánky s občerstvením, nechybí ani sociální zařízení či sprchy a převlékárny přímo na pláži.
 • Koupaliště Horní Podluží

  Koupaliště Horní Podluží

  Horní Podluží, 40757

  (ve vzdálenosti 37,3 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště v centru obce s chladnou, čistou vodou z lesních pramenů. Hráz s přepadem je z přírodního kamene, dno z pálených cihel. Bazén má mírně svažující dno - první polovina je určena pro neplavce (hloubka 30 až 40 cm) a druhá polovina pro plavce s max. hloubkou 3 m. Pláže v okolí jsou travnaté. Areál je vybaven toaletami, kabinkami na převlečení a restaurací.
 • Koupaliště Kruh u Jilemnice

  Koupaliště Kruh u Jilemnice

  Kruh, 82440

  (ve vzdálenosti 37,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní koupaliště se nachází ve středu obce Kruh u Jilemnice v blízkosti tenisových kurtů. Koupaliště je napouštěno pitnou vodou. Jedná se o umělou nádrž o velikosti cca 25 x 30m. Břeh pro odpočinek a slunění je travnatý. Návštěvníci mohou využít stánek s občerstvením, WC, šatny, plážový volejbal nebo dětské hřiště.
 • Koupaliště Sklář u Ostružna

  Koupaliště Sklář u Ostružna

  Ostružno, 82199

  (ve vzdálenosti 39,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště se nachází 8km od Jičína ve směru na Sobotku na okraji velkého komplexu lesů, v areálu rekreačního střediska. Betonová nádrž o rozměrech 60 x 100 m s rozdělením pro plavce a neplavce je napájená vodou z lesních pramenů. Jsou zde dva skokanské můstky a chrlič. Navazuje pláž s travnatým povrchem. Letovisko poskytuje podmínky i pro sport a cykloturistiku v přilehlém Českém ráji. Milovníkům koní zajišťují jízdu přímo v areálu.

  Vybavenost WC, sprchy,převlékárny, stanoviště plavčíka (v sezoně), půjčovna jízdních kol, hřiště

 • Aquapark Špindlerův Mlýn

  Aquapark Špindlerův Mlýn

  Špindlerův Mlýn 300, Špindlerův Mlýn, 54351

  (ve vzdálenosti 39,4 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Areál Aquaparku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se 3 tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, vlnobití, saunu, páru a další atrakce, které jsou v ceně vstupenky. Dále můžete využít masáže či solárium. V letních měsících je návštěvníkům také k dispozici venkovní beach-volejbalové hřiště a minigolf.
 • Přírodní koupaliště Dubice

  Přírodní koupaliště Dubice

  Česká Lípa, 47001

  (ve vzdálenosti 39,8 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Krásné přírodní koupaliště leží v příjemném prostředí za městem (Česká Lípa). Rozmanitost služeb není příliš velká, ale dostačující pro návštěvníky, kteří upřednostňují přírodní koupání. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody. Celá oblast leží při vstupu do údolí "Peklo". Okolí je vhodné zejména pro pěší výlety a cykloturistiku. Návštěvníkům je k dispozici stánek s občerstvením, sprchy, sociální zařízení atd. Přítomen je také plavčík.
 • Plavecký bazén TJ Sokol Mladá Boleslav

  Plavecký bazén TJ Sokol Mladá Boleslav

  Palackého 223, Mladá Boleslav, 29301

  (ve vzdálenosti 39,9 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Krytý plavecký bazén v délce 25 metrů je součástí sokolovny v Mladé Boleslavi. K dispozici je 5 plaveckých drah a možnost občerstvení z automatů. Využití bazénu k plavání pro veřejnost, aquaerobic a plavání rodičů s dětmi. Plavecká škola Rybka zde vyučuje plavání a bazén využívají i různé organizace v rámci svých vlastních aktivit.
 • Koupaliště Mladá Boleslav

  Koupaliště Mladá Boleslav

  Mladá Boleslav, 29301

  (ve vzdálenosti 40,4 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici jsou 2 venkovní betonové nádrže, napouštěné vodou z podzemního zdroje. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka.

 • Koupaliště Rumburk

  Koupaliště Rumburk

  Rumburk, 40801

  (ve vzdálenosti 41,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště ve sportovním areálu Rumburk. Jedná se o původní rybník, který je dnes upraven do atypického tvaru se svislými betonovými stěnami, vstup do vody po schůdkách, zdrojem vody je potok. K tomu přiléhá dětské brouzdaliště celé vybetonované se skluzavkou, vstup rovněž po schůdkách. Pláže jsou travnaté. Vybavenost areálu je na vysoké úrovni - v provozu je zde restaurace, dále tenisové a volejbalové kurty, squash, bowling nebo dětské hřiště. K dispozici jsou též sociální zařízení, šatny a na bezpečnost návštěvníků dohlíží plavčík.
 • Sportovní zařízení města Jičín

  Sportovní zařízení města Jičín

  Revoluční 863, Jičín, 50601

  (ve vzdálenosti 42,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Moderní komplex s aquacentrem jehož součástí je tobogan, divoká řeka, vířivky, skokanská věž, skluzavka, plavecký bazén, dětské brouzdaliště, parní komora, whirpooly a další atrakce. Sportovní vyžití pro oddíly, kluby, organizace i veřejnost. Spolupráce při zajištění sportovně – kulturních akcích. Areál pro kompletní regeneraci.
 • Přírodní koupaliště Vrchlabí

  Přírodní koupaliště Vrchlabí

  Vrchlabí, 54301

  (ve vzdálenosti 42,2 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní koupaliště se nachází v městské části Vejšplachy. Pláže jsou převážně písčité s pozvolným vstupem do vody a jsou tak ideální především pro rodiny s dětmi. K dispozici je skluzavka či rychlé občerstvení s posezením.
 • Přírodní koupaliště Nedamov

  Přírodní koupaliště Nedamov

  Dubá, 47141

  (ve vzdálenosti 43,0 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní koupaliště se nachází v malebné krajině Kokořínska a Máchova kraje. Raritou je letní kino umístěné přímo v areálu koupaliště. K dispozici je mimojiné půjčovna lodí, hřiště na volejbal a nohejbal,nádrž je vhodná i k rybaření.
 • Koupaliště Semčice

  Koupaliště Semčice

  Semčice, 29446

  (ve vzdálenosti 43,9 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno na okraji obce ve sportovním areálu. K dispozici je venkovní betonová nádrž a brouzdaliště, napouštěné vodou ze studny. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch. Pláž je travnatá, návštěvníci mohou využít také antukové kurty na volejbal či nohejbal, skákací prkno a vodní skluzavku.

  Vybavenost občerstvení, hygienické zařízení, venkovní sprchy, služby plavčíka.

 • Koupaliště Dobrovice

  Koupaliště Dobrovice

  Dobrovice, 29441

  (ve vzdálenosti 44,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště je umístěno v okrajové části města. K dispozici je venkovní betonová nádrž, napouštěná pitnou vodou. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Součástí areálu jsou i kurty na volejbal či nohejbal, k dispozici je také bazének pro děti.

  Vybavenost občerstvení, převlékárny, hygienické zařízení, venkovní sprchy.

 • Koupaliště Libáň

  Koupaliště Libáň

  Libáň, 50723

  (ve vzdálenosti 44,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Městské koupaliště se nachází ve volné přírodě na severovýchodním okraji města, s příjezdem přes náměstí a Komenského ulici v ulici Sportovní v návaznosti na sportovní areál, kde je možnost využití fotbalového hřiště, volejbalového antukového hřiště a nového víceúčelového sportoviště s umělým povrchem. Betonová nádrž rozměrů 46×67 m, s hloubkou 0 až 2 m a s ochozem je napájená vodou ze studní. Plochy určené pro odpočinek a slunění jsou zatravněné, upravované.

  Vybavenost Venkovní sprchy – umývárna, WC, převlékárny, možnost občerstvení a půjčování sportovního náčiní (volejbalový míč, pálky na stolní tenis)

 • Koupaliště Žandov

  Koupaliště Žandov

  Žandov, 80040

  (ve vzdálenosti 45,7 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Koupaliště leží v příjemném prostředí na okraji města Žandova. Areál má dva bazény: bazén plavecký o velikosti 50x40m a bazén dětský o velikosti 40x15m. Břeh je travnatý a nádrže mají betonové dno. Rozmanitost služeb je poměrně velká - k dispozici jsou převlékárny, sprchy, WC, restaurace apod. K okamžitému ošetření jakýchkoliv zranění je připravena místnost první pomoci. V blízkosti areálu leží kemp.
 • Koupaliště Horní Police

  Koupaliště Horní Police

  Horní Police, 47106

  (ve vzdálenosti 45,9 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Obec Horní Police se nachází na okraji Českého středohoří. Ve velmi blízkém okolí se nachází například Národní park České Švýcarsko s unikátními přírodními výtvory (Divoké soutěsky, Pravčická brána) a na druhou stranu romantický Máchův kraj s množstvím historických památek. Zde je pro letní rekreaci velmi atraktivní Máchovo jezero. Pláže na koupališti v samotné Horní Polici jsou travnaté

  Vybavenost kurt, hřiště, fotbal, můstek

  Zdroj: KHS Liberec

   

 • Městské lázně Mšeno

  Městské lázně Mšeno

  Cinibulkova, Mšeno, 27735

  (ve vzdálenosti 46,5 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Areál městských lázní ve stylu art deco pochází z roku 1931 a v současné době slouží jako koupaliště. V chladných vodách jeho bazénu naleznete osvěžení i v nejparnějším létě. Celý areál byl v nedávné době prohlášen za nemovitou kulturní památku. V letních měsících probíhají v areálu městských lázní příležitostné kulturní a sportovní akce. V roce 2004 byla ve spolupráci s Regionálním muzeem Mělník vydána odborná publikace, mapující vznik a historii Městských lázní ve Mšeně.
 • Koupaliště Spobyt u Jetřichovic

  Koupaliště Spobyt u Jetřichovic

  Jetřichovice, 40716

  (ve vzdálenosti 46,9 km od Pytloun Grand Hotel Imperial)

  Přírodní koupaliště leží v Národním parku České Švýcarsko. První polovina koupaliště s maximální hloubkou 1,3 metru je určena neplavcům. Druhá polovina je pro plavce a dosahuje maximální hloubky 2,5 metru. Koupaliště je napájeno vodou z potoka Chřibská a má travnaté pláže. Vybavení zahrbnuje WC, převlékárny, možnost občerstvení a je zde hřiště pro volejbal. Oblast je vhodná pro turistiku a cykloturistiku.